Infermieri që u ther me thikë në QKUK ,jashtë rrezikut për jetë

Një infermier në QKUK është therur me thikë gjatë ditës se djeshme. Gjendja shëndetësore e tij është stabile.

Siç njofton PK në raportin 24 orësh, sipas mjekeve të QKUK-së, viktima është në tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.

“QKUK, Prishtinë 26.09.2020 – 14:05. Është raportuar se nga i dyshuari mashkull kosovar, është therë me thikë viktima mashkull kosovar (infermier). Viktima është në tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë sipas mjekëve të QKUK-së. I dyshuari pas kryerjes së veprës penale është arratisur nga vendi i ngjarjes dhe është duke u kërkuar nga policia”, thuhet në raport.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close