Zbulohet shtatorja e Fadil Vokrrit

Një shënim i veçantë i ditëlindjes për Fadil Vokrrin këtë vit. Shtatorja e ish-futbollistit të njohur është përurar sot në Prishtinë..

Zbulimin e shtatores e bëri kryeministri Albin Kurti, kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, kryetari i FFK-së Agim Ademi dhe familja Vokrri. Shtatorja e Vokrrit është vendosur afër stadiumit të Prishtinës që edhe e mban emrin e tij.

Prezent në përurimin e shtatores ishin shumë figura të njohura politike.

Vokrri dha kontribut të çmueshëm për futbollin kosovar gjatë tërë jetës së tij.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close