Zbulohet data kur do të riluhet Nice-Marseille!

Pas dënimeve që mori ndaj dy klubeve për aktet e dhunës që ndodhën në sfidën e javës së 3-të të Ligue 1 Nice-Marseille ku më e penalizuara ishte skuadra e trajnerit Galtier, komisioni i Disiplinës në federatën franceze të futbollit ka vendosur edhe ditën dhe orën se kur do të riluhet sfida.

Ndeshja edhe pse u ndërpre në minutën e 74-t dhe me rezultatin 1-0 në favor të Nice do të riluhet nga fillimi dhe në fushë neutrale në datën 27 tetor në orën 21:00 në një fushë që mbetet ende për t’u përcaktuar.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close