Gjyqtari i njohur kosovar delegohet nga UEFA për ndeshjen Brugge-PSG

Gjyqtari i njohur kosovar, Bekim Zogaj delegohet në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Bëhet fjalë për ndeshjen në mes të Club Brugge dhe Paris Saint Germain, ku Zogaj do të jetë gjyqtar anësor.

Takimi do të zhvillohet të mërkurën nga ora 21:00 në Belgjikë, në kuadër të grupit A.

Gjyqtari kosovar tash e sa kohë delegohet në ndeshje të rëndësishme evropiane.

Gjyqtarët në këtë ndeshje do të jenë:

Gjyqtar kryesor: Sandro Schärer

Gjyqtar anësor: Stephane De Almeida, Bekim Zogaj

VAR: Massimiliano Irrati

Asistent VAR: Stuart Attwell

Gjyqtar i katërt: Fedayi San

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close