Politologu serb,Mladen Mrdalj: Vuçiqi është një kriminel që do të na çojë të gjithëve në tragjedi

Politologu serb Mladen Mrdalj ishte mysafir në podkastin serb “Good Bad Evil”, i cili deklaroi se ishte i zemëruar me opozitën,(në Serbi) ndër të tjera sepse nuk mund asesi të bashkohet, duke theksuar se priste shumë prej saj, shkruan Nova.rs.

  • Nuk pres shumë nga Vuçiqi. Ai është një njeri kriminel që do të na çojë të gjithëve në tragjedi. Pres që opozita, së cilës po i digjet nën këmbët e saj, të bëjë diçka. Kjo është arsyeja pse unë jam i zemëruar me ta dhe shpresoj që këta njerëz nga lëvizjet e gjelbra të fillojnë diçka. Më vjen turp nga vetja, sepse tani jam duke analizuar diçka, duke kripur, shtypur dhe nuk po hidhem vet në të – tha Mrdalj. /

Përgatitur nga LexoShqip.net


 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close