Nesër fillon asfaltimi i rrugës “Muharrem Fejza”

Rruga “Muharrem Fejza” në Prishtinë e cila tash e sa kohë bëri që qytetarët e kësaj ane të ballafaqohen me probleme të shumta, si duket është drejtë përfundimit të telasheve.

Të martën do të fillojë asfaltimi i kësaj rruge, punime të cilat do të vazhdojnë edhe të mërkurën.

Kështu kanë bërë të ditur nga Komuna e Prishtinës nëpërmjet një komunikate për medie.

“Nesër me datë 12.10. 2021 si dhe pasnesër me datë 13.10.2021, do të asfaltohet rruga ‘Muharrem Fejza’, prandaj bëjmë apel për qytetarët që të mos parkojnë veturat, ose ata që kanë të parkuar veturat në atë rrugë të i largojnë. Kërkojmë mirëkuptim nga qytetarët për këtë kërkesë. Ju lusim të publikoni si njoftim për qytetarët”, thuhet në komunikatën për medie të Komunës së Prishtinës.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close