Haaland ka tri opsione

Sipas raporteve të prestigjozes AS, sulmuesi norvegjez i Borussia Dortmund, Erling Haaland, i cili do të vendosë për të ardhmen e tij në qershor, ka tre zgjedhje: Real Madrid, nëse nuk e realizon marrëveshjen e Mbappes, Paris Saint Germainin dhe Manchester City.

Se cilin ekip do të zgjedhë sulmuesi i momentit këtë ende nuk e dimë, teksa do të duhet të presim fundin e këtij sezoni.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close