Ramush Haradinaj: AAK shpall zgjedhjet e brendshme

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka njoftuar se Këshilli Drejtues i kësaj partie ka shpallur zgjedhjet e brendshme.

Haradinaj ka shkruar se pas këtyre zgjedhjeve AAK do të jetë më e konsoliduar.

“Sot Këshilli Drejtues i AAK-së ka shpallur zgjedhjet e brendshme në parti.Duke dëshiruar sukses për të gjithë anëtarët dhe strukturat e Aleancës, uroj zgjedhje të mbara. Jam i bindur që Aleanca pas këtyre zgjedhjeve do të jetë më e organizuar dhe më e konsoliduar se asnjëherë tjetër. Urime Aleancë”, ka shkruar Haradinaj.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close