Lajçak bisedon me EULEX-in dhe KFOR-in për situatën e sigurisë në Kosovë

Emisari i BE-së, Miroslav Lajcak është takuar me përfaqësues të EULEX-it dhe KFOR-it në Kosovë.

Lajçak ka shkruar se ka biseduar për situatën e sigurisë dhe zhvillimet e fundit në Kosovë.

“Pata disktuim shumë të mirë me EULEX-in dhe KFOR-in për situatën e sigurisë dhe zhvillimet e fundit në Kosovë”, ka shkruar Lajcak.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close