335 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Aktualisht në vendin tonë janë 335 raste aktive me COVID-19.

Ndërkaq, në 24 orët e fundit janë konfirmuar 17 raste të reja me këtë virus, nga gjithsej 1 mijë e 263 testime.

Gjatë kësaj nuk ka pasur asnjë rast të vdekjes si dhe janë shëruar pesë pacientë.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close