Mbi 1 mijë e 200 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 286 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjithashtu, janë shqiptuar edhe 286 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar edhe 24 persona dhe 12 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close