Reshje dëbore në Valbonë

ATSH/ Në Valbonë në veri të vendit, kanë filluar reshjet e borës.

Ekipet e Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) janë në terren bashkë me mjetet, për pastrimin e rrugëve dhe për të normalizuar situatën e shkaktuar nga reshjet e dëborës.

ARRSH njofton se, “në terren janë dy borëpastruese për të bërë pastrimin e plotë të aksit”.

Sipas ARRSH-së, qarkullimi kryhet pa probleme.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close