Tre të arrestuar për therjen e të riut që vdiq mbrëmë

Policia ka dhënë detaje lidhur me vdekjen e të riut që vdiq pas u ther me thikë.

Viktima u sulmua me thikë pas një incidenti të ndodhur mes tij dhe tre personave dhe i njëjti si pasojë e lëndimeve të rënda ka vdekur në QKUK.

Tre të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close