Kryeministri Rama pret kryetarin e AAK-së,Ramush Haradinaj

Me një njoftim fare të shkurtër, kryeministri Edi Rama njoftoi për një takim me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kryeministria shpërndau fotografinë e dy titullarëve, Rama dhe Haradinaj, duke tokuar duart.

As zoti Rama dhe as kryeministria nuk bënë komente dhe nuk dhanë detaje të tjera nga takimi, njoftoi korrespondenti i RTK-së Denion Ndrenika.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close