Arrestohet shtetasi i Serbisë për kërcënim dhe shantazh në Gjilan

Një shqiptar, shtetas i Serbisë është arrestuar dje në Gjilan, pasi i njëjti kishte kanosur dhe shantazhuar viktimën mashkull kosovar.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur më 7 prill. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close