Rama:Zhvillime shqetësuese në Maqedoni,po i ndjekim me shqetësim.Gati për çdo gjë mundemi

EDI-RAMA31-1-1-2TIRANE, 7 Gusht/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me momentet dramatike që po kalon Maqedonia për shkak të përmbytjeve.

Kreu i Ekzekutivit shpreh gatishmërinë për të iu gjendur pranë fqinjëve tanë.

“Ndjekim me dhimbje e shqetësim zhvillimet tragjike në Maqedoni! Gati për çdo gjë mundemi për të ndihmuar vëllezërit, motrat dhe fqinjët tanë!”, shkruan Kryeministri Rama në facebook.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close