Lëvizja VETËVENDOSJE:Ekzekutuesi e pranoi fajin, kërkojmë dorëheqjen e kokave të krimit!

Lëvizja Vetvendosje ka bërë thirrje për dorëheqjen e atyre që sipas Lëvizjes VV janë krerët e krimit në Kosovë,Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.Sepse dorëheqja e Adem Grabovcit është edhe pranim i fajit shkruan në faqen zyrtare të VV në facebook.Për më shumë lexoni si më poshtë:

vv

 

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close