Sot Prishtinës i kishte hije edhe festa edhe protesta!

Në prishtinë sot,nuk ndodhi ajo që prisnin ata që nuk e duan Kosovën shqiptare!Në Prishtinë u mbajtë tubim protestues i opozitës dhe të gjithë atyre që mendojnë se marrveshja mbi “zajednicën” si dhe ajo mbi demarkacionin me Malin e Zi është i dëmshëm dhe në disfavor tonin.U mbajt,i shprehën mendimet e tyre liderët opozitarë para protestuesëve,dhe u shpërndanë shumë qetë.

12301768_1694433977460828_6278901874277614584_n

12279049_1694433874127505_1094825841084819643_n

Aq qetë sa që nuk të dukej se në ishte protestë a ndonjë tubim tjetër karakteri.E rëndësishme kjo dhe shuplakë fytyres së trumpetuesëve të kaosit dhe të atyre që nxisisin thash e theme për interesin e vetëm të tyre që Kosova të ngelet e destabilizuar të pakten deri të realizohen qëllimet e tyre të errëta.

 

Sot i kishte hije Prishtinës edhe festa edhe njerëzit edhe flamujt edhe protesta edhe gjithëçka.

proinformacion.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close