Browsing Category

Të tjera & sport

Gjeorgji-Kosovë, formacionet

Pas pak në “Batumi ‘Arena’ do të nis ndeshja mes Gjeorgjisë dhe Kosovës, takim ky që luhet në kuadër të kualifikuesve për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, raporton RTKLive.com. “Dardanët” në këtë duel hyjnë për të prekur fitoren e parë në këto…

Sot Gjeorgjia-Kosova, live në RTK

Kombëtarja e Kosovës në futboll, sot përballet me Gjeorgjinë në kuadër të kualifikuese për Botërorin ‘Katar 2022’. Dardanët” dje kanë zbarkuar në tokën e Gjeorgjisë ku edhe kanë mbajtur seancën e fundit para duelit të sotëm. Përzgjedhësi…

Rita Ora,wow,nxehtë…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka realizuar disa poza të nxehta të cilat i ka postuar në profilin e saj zyrtar në instagram. Rita ka marrë vëmendje teksa ka pozuar veshur vecc në të brendshme me material dënim e sipër një këmishë me…

Audi , nga 2026 vetëm makina elektrike

ATSH-ANSA/- Kompania Audi përshpejton transformimin e kompanisë dhe nga viti 2026 do të nxjerë në tregun global ekskluzivisht modele të reja të plota elektrike, ndërsa prodhimi i motorëve me djegie të brendshme do të hiqet gradualisht deri…

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close